Бійці легіону "Свобода Росії" опублікували нове відео із селища міського типу Тьоткіно.

Дивіться також Операція добровольців у Росії: в ISW розповіли, як росіяни обороняли кордон

Нове звернення бійців легіону "Свобода Росії" з Тьоткіна

Після вчорашнього прориву кордону країни-агресорки російськими добровольцями, легіон "Свобода Росії" записав нове відео із селища міського типу Тьоткіно.

Добровольці розповіли, що ведуть бій у населеному пункті Тьоткіно. За їхніми словами, вулиці сильно прострілюються. Проте, вони зазначили, що готуються звільняти місцевих жителів.

Ми живі, ми втомилися, але ми з вами. Разом ми сила,
– йдеться у повідомленні.

Так, під відео бійці легіону зазначили, що штурмовики "передають привіт зі звільненої частини Тьоткіна".

Просуваємось далі!
– наголосили в легіоні "Свобода Росії".

Якими є перспективи антипутінського руху

  • Політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів про головний висновок з цією подією з проривом кордону російськими добровольцями для Владіміра Путіна.
  • Як зазначив політтехнолог, громадяни Росії у складі легіону "Свобода Росії", РДК та "Сибірського батальйону" законно зайшли на свою територію. Це не є інтервенцією українських військ чи іншої країни, тому російські добровольці, на його думку, не порушують жодних норм.
  • Напередодні так званих президентських виборів Путіну це просування на територію Росії зовсім непотрібно. Тому, як розповів Тизенгаузен, підрозділи легіону "Свобода Росії", РДК та "Сибірського батальйону" намагаються засипати КАБами.
  • "Дано наказ будь-якими силами зупинити прорив кордону і не допустити того, щоб добровольці зайняли російські населені пункти. Це буде колосальний удар по Путіну," – зазначив Борис Тизенгаузен.