Мода на манікюри диктує свої правила. Одразу розпочну з того, аби чоловіки не ображались – річ піде лише про жіночі пальчики. Думаю, нині ні для кого не є відкриттям, що чоловіки також можуть і роблять манікюр, звісно не такий яскравий, це елемент гігієни. Якщо не довіряють своїм жінкам – скрізь купа спеціалістів.

Бездоганний манікюр – це останній елемент у стильному та гармонійному образі. Звісно, мода на манікюр не така мінлива, як на одяг та аксесуари, але також має свої тенденції та варіації.

Спробую виділити кілька основних технік та тенденцій манікюру цього сезону, а також про цікавинки майбутнього.

Оригінальність

Так, оригінальність. Усі, здається, за оригінальність та індивідуальність? Але на жаль, останнім часом це слово втратило свою актуальність (це стосується не лише манікюру). Одні, гіперактивні індивідуалісти виглядають досить кумедно та неорганічно, в той час як інша частина зовсім забула це слово і намагається копіювати вже скопійований образ.

А хто сказав, що нині аристократичний стиль – є не актуальним та оригінальним. Безпрограшний варіант – французький манікюр.

Але не обираймо традиційні кольори – білий, рожевий та беж, а більш радикальні та яскраві (літо все ж таки на дворі!). А також можете спокійно поєднувати гармонійні по колористиці флакончики лаку для нігтів.

Затемнення

Одним з популярних є ефект «півмісяця». Яскравий приклад серед зірок - Діта фон Тіз. Одна з найкрасивіших жінок світу любить поєднувати беж, червоний та білий.

Виглядає цікаво. Приміряла на себе такий манікюр і Леді Гага.

Кольорове щастя

Нагадую, на дворі літо (якщо нині йде дощ – то він не на довго:) ) можна згадати дитинство та усі кольори, які є у наявності вдома (в салоні) і нанести на свої нігті. Брітні Спірс в новому відеокліпі вже це зробила.

Якщо це досить радикально мати такий манікюр, можете розмалювати у стилі «французького», тільки замість білих ободочків – кольорові. Такий манікюр є досить практичний. Він спокійно може підійти до будь-якого вбрання, на випадок, якщо в «надцятий» раз зміните обраний наряд.

Подвійний тренд

Ще одна приваблива новинка сезону – кракелюр. Виявляється слово означає техніку, яку використовують для оздоблення інтер’єру, так звана «облущена» фарба, також це явище відоме для художників. Таку техніку перенесли і на жіночі пальчики. Зробити такий манікюр досить просто. Потрібно по-перше, яскравий та насичений лак, який наноситься першим слоєм, другий – лак-кракелюр (головне контрастного кольору), який «потріскається» по нігтьової пластині.

Готичне віяння вже перенесли у гламурний світ. Наприклад Ферджі – вже продемонструвала на одній з вечірок чорно-золотий манікюр у цьому стилі.

На майбутнє

Що стосується майбутнього сезону, то з приходу осені доведеться обрізати нігті майже під корінь. Малюнки на нігтях будуть більш стриманими, а краще поки що про них забути, хоча б на сезон.

Одним з неперевершених хітів стане манікюр з металевим блиском.

Такий вже продемонструвала Саша Грей у новому відеокліпі Емінема.

Кольори – благородні: сірий, чорний, шоколад, бордо, слива та синій.

А чорний та фіолетовий у поєднанні з білим та світлими тонами будуть мати досить привабливий вигляд.