Сталося все це 2 жовтня. За попередньою інформацією, жертв внаслідок пожежі немає. Втім, відомо про щонайменше 4 постраждалих. Їм надають необхідну медичну допомогу.

Раніше У Штутгарті загорілася автостанція: фото та відео масштабної пожежі

На острові не було пожежної служби

На відео видно, що спочатку загорілися дерев'яні будинки на березі моря. Причина займання поки що невідома. Оскільки пожежа спалахнула ще перед світанком, місцеві мешканці намагалися самотужки взяти ситуацію під контроль. Все тому, що на Гуанасі немає власної пожежної служби.

Незабаром на підмогу острів'янам відправили військово-повітряні сили Гондурасу. Проте, до того часу вогонь вже встиг знищити багато будинків. Десятки бетонних будівель залишилися без дахів і вікон.

Можемо підтвердити, що людських втрат немає. Але є величезні матеріальні збитки,
– прокоментував міністр з надзвичайних ситуацій Макс Гонсалес.

Сотням острів'ян довелося тікати від вогню з Гуанахи, аби знайти для себе та рідних безпечне місце. Очевидно, що не всім тепер є куди повертатися. Негативними будуть й наслідки для туризму, на якому заробляють місцеві мешканці.

Карибський острів охопила пожежа: дивіться відео


На острові знищено десятки житлових будинків: дивіться відео


Апокаліптичні кадри з Гуанахи у Карибах: дивіться відео

Що відомо про острів Гуанаха у Гондурасі

Джерело: "Вікіпедія"

  • Цей невеликий острів розташований приблизно за 70 кілометрів від північного узбережжя Гондурасу та на відстані 12 кілометрів від острова Роатан.
  • Його постійними мешканцями є близько 5 500 людей. Більшість із них живуть на одному з рифів біля узбережжя, що відомий як Бонакка або Лоу-Кей.
  • Під час однієї із своїх подорожей острів відвідав відомий мореплавець Христофор Колумб. Це сталося у 1502 році. Саме тоді він вперше наткнувся на какао, основу шоколаду.
  • Восени 1998 року більшість будівель та будинків на острові зруйновав ураган "Мітч". Місцеві жителі довго оговтувалися від того, що трапилося. Вплив стихійного лиха на економіку відчутний й досі.