Про це інформує Daily Mirror з посиланням на джерела у спецслужбах.

Читайте також: Справа отруєння Скрипалів: у ЗМІ з'явилися нові деталі про підозрюваних росіян

Напередодні, 5 вересня, британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про отруєння Скрипалів у Солсбері. Були названі імена потенційних підозрюваних – Олександра Петрова та Руслана Боширова, двох офіцерів ГРУ Росії.

Проте близькі до розслідування джерела розповіли виданню, що крім Петрова і Боширова участь у замаху на життя Сергія та Юлії Скрипалів брали ще четверо осіб. Їхні імена поки не розголошуються.

За версією слідства, 2 березня двоє офіцерів ГРУ прибули в аеропорт "Гатвік". Вважається, що інша група російських шпигунів у складі чотирьох осіб прилетіли до Сполученого Королівства приблизно у той же час. Як пояснив для британської газети неназваний чиновник, дехто з них стежив за переміщенням Скрипаля, поки Петров і Боширов "розпилювали нервово-паралітичну речовину "Новачок" на ручку вхідних дверей його будинку". Інші ж перебували поблизу на випадок непередбачених обставин.

Зазначається, що злочинна група з шести осіб називалася в ГРУ кодовим словом "Чистильники" (Cleaners).

Підозрювані в отруєнні Скрипалів офіцери ГРУ РФ
Підозрювані в отруєнні Скрипалів офіцери ГРУ РФ

Нині відомо, що Петров та Боширов здійснили низку поїздок до Великобританії за рік до нападу для встановлення паспортного маршруту – так, щоб їхня "потрібна" подорож не викликала підозри. Класична картинка – багаті росіяни, які цікавляться майном,
– зазначили у матеріалі.

До того часу, як 4 березня у парку Солсбері поліція знайшла отруєних Сергія Скрипаля та його дочку Юлію, Петров і Боширов вже прямували потягом у Лондон, а потім у них був рейс до Москви.

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері нервово-паралітичною речовиною "Новачок" разом із донькою був отруєний колишній розвідник Сергій Скрипаль. Обоє вижили, проте проходили тривалий курс лікування. Через підозри про причетність до отруєння Скрипалів проти Росії було введено низку санкцій.