Про це повідомило видання "El Pais".

200 людей не можуть потрапити на голосування. Тому уряд Каталонії дозволив людям заповнювати бюлетені вдома і потім приносити їх на дільниці.

Читайте також: В Іспанії намагаються перешкодити проведенню референдуму про незалежність

Люди, які зараз знаходяться там, перебувають в оточенні поліції, їм не дозволяють голосувати. Також в Іспанії заблокували всі сайти, на яких йдеться про каталонський референдум.

Відомо, що сутички з поліцією зчинились поблизу колишньої урядової будівлі Барселони. На відео, яким поділились користувачі соцмереж, видно, як людей з піднятими руками оточив невеликий загін поліції. Окремі каталонці намагаються вступити в зіткнення з силовиками.

Люди поширюють фотографії, як до виборчих дільниць прийщли поліцейські. Видання "The Associated Press" повідомляє про те, що правоохоронці розбивають скло та використовують ріжучі предмети, щоб потрапити на виборчу дільницю. Силу та арешти застосовують навіть до людей у віці.

Правоохоронці відкривають вогонь резиновими кулями проти людей, які зібрались на референдум в Барселоні. Очевидці стверджують, що бачили поранених, в яких точилася кров.

Пряма трансляція із Каталонії.