Про це у Facebook сповістив народний депутат від Житомира Борислав Розенблат.

Так, політик сповістив, що один із загиблих пілотів був командиром бригади в Озерному Житомирського району – Іван Петренко.

Читайте також: Після падіння від літака Су-27 лишився тільки шмат металу: розповідь очевидця

За наявною інформацією в мережі, Петренко – військовий льотчик 1-го класу, полковник. В авіації служив більше 25 років.

"Громадське" із посиланням на джерело у Повітряних силах України повідомляє, що Петренко був командиром повітряної бригади у Василькові на Київщині, згодом – начальником відділу авіації повітряного командування Центр у Василькові, а потім – заступником глави Повітряного військового командування "Схід". Петренко також брав участь у бойових діях на Донбасі, зокрема у спеціальних операціях.

Петренко є льотчиком 1 класу, він допущений до польотів на всіх літаках цього класу. Цей виліт був ознайомчий, не найскладніший. Усі літаки перед початком навчань перевірялись, і літак з технічною несправністю просто не міг бути допущений до польотів,
– розповіло джерело видання у Повітряних силах.

Як наголошують колеги Петренка, він був одним з найкращих льотчиків узагалі, "таких пілотів, може, залишилось 40-50 на всю Україну".


Місце падіння літака Су-27

Нагадаємо, що 16 жовтня під час військових навчань на Вінниччині впав військовий літак Су-27УБ.

Рятувальники сповістили, що внаслідок катастрофи загинули 2 людей, а в Генштабі підтвердили загибель 2 пілотів.

У Генштабі уточнили, що загиблими пілотами Су-27 є українець та американець, проте згодом видалили таку інформацію. Скоріш за все, екіпаж літака Су-27, який розбився на Вінниччині, складався з українців. Наразі військові з’ясовують це питання.

Командування Військово-повітряних сил США в Європі і Африці сповістило, що в інцидент з падінням літака Су-27 був залучений військовослужбовець США.