Про це повідомляє командування Повітряних сил ЗСУ у Facebook.

Читайте також: Падіння Су-27 на Вінничині: останні новини

24 канал повідомляв, що 16 жовтня під час військових навчань на Вінниччині впав військовий літак Су-27 під час виконання навчально-бойового польоту. За даними рятувальників, загинули 2 людей.

У командуванні ЗСУ підкреслили, що авіаційна техніка, яка залучається до навчання відповідає усім технічним вимогам і пройшла відповідні дозвільні процедури. Окрім того, на місці трагедії працюють спеціалісти, які збирають матеріали для розслідування та встановлення причини авіакатастрофи.

Спільним керівництвом навчання "Чисте небо – 2018" прийнято рішення про продовження виконання польотних завдань.
– йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що жертв серед мирного населення немає.

"За словами місцевих жителів – очевидців катастрофи, літак почав втрачати висоту та пілоти відвели винищувач від житлових будинків", – додали у ЗСУ.


Місце падіння літака Су-27

Нагадаємо, у Генштабі уточнили, що загиблими пілотами Су-27 є українець та американець, проте згодом видалили таку інформацію. Скоріш за все, екіпаж літака Су-27, який розбився на Вінниччині, складався з українців. Наразі військові з’ясовують це питання.

Командування Військово-повітряних сил США в Європі і Африці сповістило, що в інцидент з падінням літака Су-27 був залучений військовослужбовець США.