Очільник ПЦУ Епіфаній повідомив, що на зустрічі Папу попросили продовжити молитву про Україну і боротьбу за правду. Папа запевнив, що молиться за Україну.

Раніше Папа Римський прирівняв матерів з України та Росії, які втратили дітей на війні

Дякую вам за цю вашу єдність, це для мене багато значить. Це схоже до дітей в сім’ї, де один є там, інший – деінде, але коли мама хвора, всі збираються разом,
– сказав Франциск.


Папа Римський зустрівся із головами українських церков / Фото Vatican News

Він зауважив, що у цьому випадку не йдеться про єврейську, ісламську, християнську, православну чи католицьку Україну, але про "маму Україну", задля якої всі гуртуються разом.

Не сумнівайтеся, я молюся за вас! Ношу вас у моєму серці та благаю Бога, щоби Він змилувався над цим настільки відважним народом!,
– підкреслив Франциск.

Глава УГКЦ Святослав Шевчук, своєю чергою, повідомив, що під час зустрічі передав Папі списки полонених медиків. Також він подякував Папі за лист до українського народу, його духовну близькість з нашим народом-мучеником, гуманітарну солідарність та міжнародну підтримку України.


Зустріч голів українських церков / Фото Vatican News

Франциск запевнив, що "він є з нами у намаганні звільнити полонених та політичних в'язнів і ствердив, що молиться за Україну кожного дня".