Добкін чи Парасюк: кому приносить подарунки святий Миколай? Тест від 24 Каналу

Про це він заявив у інтерв’ю ресурсу "Гордон".

У нас в родині, скільки я себе пам'ятаю, завжди було традицією дарувати подарунки на Миколая. Ми – люди віруючі, ходимо до церкви. І всі чекають на день Святого Миколая. Що стосується запису в моїй декларації, то це дійсно правда. Годинник на свято Миколая мені подарувала сестра,
– розповів Парасюк.

Крім того, політик не розуміє, чому люди так скептично поставились до історії з його годинником, та запевнив, що він є прихильником електронного декларування.

Цей годинник я взагалі міг не декларувати, оскільки його вартість не потрапляє в ліміти, необхідні для декларування. Я апріорі не можу нести відповідальність за цю річ. На момент придбання цей годинник коштував в магазині 7999 гривень. Його декларувати не потрібно було. Але я взяв і добровільно показав, що такий годинник у мене є. Ще у мене є телефон і планшет. Дорогоцінних картин, колекційних годин і супердорогих гаджетів у мене немає, Інша справа, якби я написав щиросердне зізнання в скоєнні якогось злочину,
– підсумував народний обранець.

Читайте також: Парасюк розповів про різницю між нардепами, які декларують мільйони

Нагадаємо, перший етап електронного декларування серед українських політиків завершився 31 жовтня. Воно було однією із вимог Європейського союзу для реалізації безвізового режиму з Україною.

Додамо, що МЗС України звернулось до Ради Європи, щоб її фахівці оцінили з точки зору захисту персональних даних, "наскільки українська система електронного декларування відповідає усім європейським критеріям".