Про це заявив голова "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін. Він розповів, що спікери вже ставили проєкт на голосування в цілому, але Герасимов все зірвав.

Детальніше у блозі Призначення Галущенка – доказ брехні про боротьбу з олігархами: чим ще здивувала Рада

"Почав кричати, що "Європейська солідарність" проти голосування в цілому. Тож, згідно з регламентом, спікер був змушений зняти питання з голосування в цілому", – розповів Шабунін.

Він запевнив, що у "Центрі протидії корупції" часто критикують і Володимира Зеленського, і Дениса Монастирського, і Дмитра Разумкова, коли на це є причини.

Проте цього разу кожен з них поводився гідно і зробив свою частину справи. Водночас саму справу провалив співголова фракції Порошенка,
– наголосив Шабунін.

Він нагадав, що телекомунікаційну систему розробили за кошти платників податків країн ЄС, наданих Україні у вигляді технічної безповоротної допомоги.

"Ми в ЦПК зробимо все можливе, щоб найвищі посадові особи ЄС знали, яка саме політична сила витирає ноги в їх щедру допомогу", – додав він.

За словами Шабуніна, з введенням такої системи буде неможливо "втопити матеріали справи у підвалі". Також вже не зможуть тричі "забути" принести матеріали справи в суд.

"Право на гідність" за 3 травня 2021: дивіться відео