Разом із тим, у групі вважають, що реформа потребує доопрацювання та широкого громадського обговорення запропонованих змін.

Про це заявив керівник депутатської групи "Партія "Відродження" Віталій Хомутиннік. Він відзначив, що пенсійна реформа містить як позитивні, так і неоднозначні моменти.

"До позитивних можна віднести, наприклад, пропозицію про скасування ганебного обмеження в 85% на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів. Хоча це зовсім не досягнення уряду Гройсмана, а його обов’язок, скасувати це обмеження. Також ми підтримуємо норми про осучаснення пенсій та підвищення рівня виплат з 1 жовтня 2017 року, тому що мінімальна пенсія в 50 $, яка офіційно встановлена сьогодні, це ненормально. Але при цьому позитивних моментів явно недостатньо для того, щоб перекрити збитки від пенсійної реформи в такій редакції", – сказав Віталій Хомутиннік.

За його словами, однією з найскандальніших є пропозиція уряду позбавити в майбутньому права на пенсію частини пенсіонерів, в разі недостатності в них трудового стажу (15 років та менше).

"При цьому, з яких причин людина не працювала – за власним бажанням або ж не могла знайти роботу – ніяк не враховується. Для таких людей влада пропонує виплачувати соціальну допомогу – мінімальну, навіть меншу за прожитковий мінімум. Крім того, обов’язок по сплаті цієї соцдопомоги, а також виплат допомоги особам з інвалідністю, уряд хоче перекласти на місцеві бюджети. Тобто, ризик того, що частина українців взагалі залишиться без будь-яких пенсійних виплат, особливо в невеликих містах, стане реальністю. Прибирати дефіцит Пенсійного фонду треба, але уряд має шукати для цього інші шляхи, а не позбавляти права на пенсію мільйонів українців", – наголосив керівник депутатської групи "Партія "Відродження".