Партизани традиційно поділилися координатами не лише з захисниками, а й з усією країною.

Дивіться також Агенти "Атеш" провели комплексну розвідку у Євпаторійському районі: що вдалося знайти

Нова знахідка партизан у Криму

Агенти "Атеш" виявили, що в Росії розмістили два розрахунки ППО біля Кримського мосту. Цими комплексами росіяни намагаються захистити міст від крилатих ракет ЗСУ.

  • На першій локації зафіксовано розміщення ЗРГК "Панцир С1/2" та пускову установку С-400. Координати: 45.009717, 35.36515.
  • На другій локації зафіксовано розміщення трьох пускових установок С-400. Координати: 45.009707, 35.399693.

Відповіддю на російський ракетний терор у мирних українських містах буде масове знищення військових цілей росіян. Агенти АТЕШ активно над цим працюють… Інформація була отримана та давно передана Силам оборони України. Чекайте на українську ніч, може штормити,
– повідомили в "Атеш".

ППО біля Кримського мосту: фото "Атеш"

Зеленський анонсував плани у Криму на 2024 рік

  • В інтерв'ю для The Economist президент Володимир Зеленський натякнув, що у 2024 році основні битви можуть розгорнутися саме в окупованому Криму або у Чорному морі. Він зазначив, що успіх у Криму справив би велике враження на світ, а також вплинув би на ситуацію у самій Росії, завдавши удару по кремлівській пропаганді.
  • Раніше в Інституті вивчення війни зазначили, що якщо Україна деокупує Крим, то її оборонні витрати значно знизяться. Окрім цього, це дасть багато переваг на полі бою на Півдні й убезпечить південне-західне узбережжя країни від висадки десанту. Ризик ракетних обстрілів з морських ракетоносіїв також значно зменшиться.