На півострові не лише працюють партизани. Їм усіляко допомагають й звичайні мешканці. Причому і на досить побутовому рівні. Але й цього достатньо для того, щоб показати ворогові, що йому тут не раді, передає 24 канал.

Читайте також Відпрацюємо по максимуму, – Зеленський подякував кримчанам за інформацію про окупантів

Рух спротиву у Криму зростає

Під час брифінгу представниця президента України в автономній республіці Крим Таміла Ташева розповіла про спротив окупації серед місцевих. Передовсім вона наголосила на тому, що щоденно він лише зростає. Причому набирає обертів від початку повномасштабного вторгнення.

Цей спротив – яскравий приклад гуртування спільноти на території Криму. Активно діє вже відомий рух опору "Жовта стрічка",
– наголосила вона.

Ташева також додала, що активісти займаються створенням захищених каналів зв'язку. Крім того, вони організовують підпільні рухи, які завдають чимало шкоди ворогові. До прикладу, спалюють автівки окупантів, кидають запалювальні суміші в адміністративні будівлі. Дістається також військкоматам, в яких загарбники продовжують проводити приховану мобілізацію.

російських солдатів відмовляються обслуговувати

Але і це ще не все. Як зауважила активістка, до партизанів долучаються також звичайні мешканці як міст, так і сіл. Вони висловлюють свій спротив публічним прослуховуванням української музики та гімну. Крім того, не приховують позицію, записують відеопривітання до Дня Незалежності.

Також вони демонструють, що ворогові у Криму не місце, відмовляючи російським військовим в обслуговуванні. А от мешканці півночі Криму вирішили принципово не продавати солдатам країни-агресорки молоко. Здавалося б, такі прості речі, але вони мають неабияку вагу.

Окупанти продовжують боятися "бавовни". І саме через це на півострові вже заборонили як запуск піротехніки, так і дронів. Відповідне рішення ухвалив гауляйтер Криму сєргєй аксьонов. Він наголосив на важливості дотримання цих заборон на період проведення військової "спецоперації".

Варте уваги – історія маріупольчанки, котра втікала з чотирма котами: дивіться відео