Як він зазначив на брифінгу, що блокування почалося після згоди Верховної Ради на затримання й арешт депутата Олександра Онищенка.

Крім того, Парубій заявив, що у четвер на розгляд було винесено важливі законопроекти, і парламент показав, що здатен працювати. Зокрема, було ухвалено кілька важливих законопроектів, щодо деяких іще не дійшли згоди, але тривають консультації. Але згодом "слуги народу" знову заблокували трибуну й президію Верховної Ради.

"Багато колег не до кінця, на мою думку, усвідомлюють ці дії", – вважає спікер.

Голова ВР упевнений, що після проведення консультацій знайдуть порозуміння, і наступного тижня парламент зможе повноцінно працювати й ухвалити необхідні закони, "а їх у порядку денному – сотні, які потребують першочергового розгляду".

"Буде робота наступного тижня. І ніхто не зупинить роботу українського парламенту, й ніхто не зможе дестабілізувати його, якими б мотивами вони не керувалися", – підкреслив Парубій.

Також він додав, що не допустить силових протистоянь у парламенті.

"Я весь арсенал дій використаю, як і попереднього разу, коли дві доби майже безперестанку йшли переговори. Я використаю весь арсенал комунікації в домовленостях, щоб ми змогли уникнути конфліктів", – підсумував очільник парламенту.

Читайте також: Парубій розповів, коли Кремль планує загострення ситуації на Донбасі

До слова, Рада не захотіла собі скоротити канікули.