Про це він заявив під час Погоджувальної ради.

Я уважно слухав нашу Погоджувальну раду і у мене склалося враження, що Путін вивів усі війська з території України, що ми вже вийшли на наш державний кордон, облаштовуємо його і, в принципі, нас ця тема уже не цікавить,
— сказав Сергій Пашинський .

"На жаль, це не так. Відбувається концентрація російських військ, міняється тактика розвідувально-диверсійних груп, кожен день ми несемо втрати, а наш парламент займає дещо страусину позицію", — зазначив народний депутат.

Голова Комітету з питань нацбезпеки звернувся до керівництва парламенту ухвалити три надважливі законопроекти, які мають прикладне значення в зоні АТО з огляду на те, що російська агресія нікуди не поділася.

"Враховуючи те, що тактика розвідувально-диверсійних груп дещо змінилася, необхідно прийняти низку законопроектів. Це законопроект №2806 — про індивідуальну безпеку; це законопроект №2553 — про особливості адміністративних порушень військовослужбовців, враховуючи дуже низький рівень дисципліни в армії; а також президентський законопроект №2709а щодо поводження із затриманими товарами в зоні АТО", — сказав Сергій Пашинський .

"Я дуже прошу внести ці законопроекти до порядку денного. Вони не є контраверсійні, але це те, що ми маємо робити щодо зони АТО", — резюмував представник "Народного фронту".