Про це пише "Интерфакс".

Читайте також: Підозрюваний у тероризмі росіянин затриманий у Вірменії з підробленим українським паспортом

Зазначимо, напередодні "24" повідомляв, що для призначення кандидатури Нікола Пашиняна на згадану посаду, потрібно, щоб проголосували 53 із 105 депутати однопалатного парламенту.

Обрання прем'єра має відбутися в парламенті 1 травня. Три фракції (блок "Царукян", "Дашнакцутюн" і "Елк") оголосили, що готові проголосувати за Пашиняна. Всього це 47 голосів.

Разом з цим, фракція правлячої Республіканської партії володіє абсолютною більшістю голосів – 58 депутатів. Партія, лідером якої є екс-прем'єр Серж Саргсян, заявила, що не висуває свого кандидата.

Проте позицію щодо голосування Республіканська партія наразі не оголошувала. Для обрання Пашиняна на посаду, йому потрібно шість їхніх голосів.

Нагадаємо, з 13 квітня у Вірменії тривають протести проти призначення колишнього президента країни Сержа Саргсяна прем'єр-міністром. У понеділок ввечері, 23 квітня, президент Вірменії Армен Саркісян підписав указ про відставку уряду країни. До проведення дострокових парламентських виборів у Вірменії лідер опозиції та протестів у Єревані Нікол Пашинян хоче очолити тимчасовий уряд.