Участь у переговорах візьмуть лідери України, Росії, Франції та Німеччини.

Вони мають намір обговорити нещодавно підписані учасниками тристоронньої контактної групи доповнення до Мінських домовленостей.

Принаймні, про це запевняють у прес-службі Кремля.

"Є речі, які вселяють упевненість, що криза в Україні може бути подолана, найголовніше, що сьогодні немає стрілянини", — цитують Путіна російські ЗМІ.

Водночас в Адміністрації Президента України не уточнюють, про що саме говоритимуть у Мінську.

Напередодні Петро Порошенко провів телефонну розмову з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркел ь та президентом Франції Франсуа Олландом.

Президенти Порошенко, Олланд і канцлер Меркель скоординували позиції напередодні зустрічі у Нормандському форматі, яка відбудеться 2 жовтня у Парижі,
— небагатослівно прокоментували переговори в адміністрації Порошенка.

Перед цим на Банковій повідомили, що отримали від Кремля пропозицію провести двосторонню зустріч Порошенка і Путіна під час переговорів у Парижі. Проте згодом у Кремлі відхрестились від таких заяв.

Нагадаємо, з’явилась інформація про те, що в кулуарах 70-ї сесії Генасамблеї ООН, що днями відбувалась у Нью-Йорку, західні партнери України назвали так званий "план Мореля" найоптимальнішим для поступового вирішення конфлікту на сході України.

Початок переговорів запланований на 13:00 за київським часом.