Попередньо йшлося, що підозра стосуватиметься 345-1 статті Кримінального Кодексу України – завдання ушкоджень середньої тяжкості журналісту, але за ніч справу перекваліфікували. Тепер його хочуть посадити не на 5 років, а на 3.

Читайте також: Відомому українському антикорупціонеру Шабуніну оголосили про підозру

Це насправді безумство, тому що за ніч прокуратура перекваліфіковує з однієї статті на іншу і цей провокатор перестає бути журналістом і стає провокатором. Шкода. Ми хотіли довести це в суді, щоб раз і назавжди розділити журналістів і провокаторів. Так само проблеми у слідства з тяжкістю ушкоджень, тому що цей провокатор говорив про зламану щелепу, струс мозку. Насправді, зовсім інші проблеми, і ми легко це розіб’ємо у суді,
— розповів Віталій Шабунін.

Голова центру протидії корупції не заперечує, що вдарив людину та готовий понести відповідальність, проте підкреслює недобросовісну роботу правоохоронних органів, які вручили підозру, але досі не опитали лікаря, який приїхав на швидкій і від госпіталізації якого відмовлявся потерпілий.

Нагадаємо, інцидент стався на початку літа. Філімоненко переслідував Шабуніна, провокував його, ставивши питання, чому той не пішов воювати в АТО. Зрештою провокатор отримав у вухо. У ЦПК цю справу називають політичним замовленням, яке має на меті усунути активіста.