Україна отримає багато зброї

Видання зазначає, що зустріч пройшла з ініціативи міністра оборони США Ллойда Остіна після його поїздки до Києва. Він зазначив, що всі союзники вірять в перемогу України.

Читайте також: Це вже революція, але цього недостатньо, – Кулеба про перемовини з Блінкеном та Остіном у Києві

Генерал армії США Марк Міллі, голова Об'єднаного комітету начальників штабів, попередив, що Україні потрібна додаткова допомога у сфері безпеки, щоб допомогти нашій державі захиститися від вирішального російського наступу на Сході.

Час не на боці України. Результат цієї битви, прямо тут, сьогодні, залежить від людей у ​​цій кімнаті. Українці будуть воювати. Ми повинні переконатися, що вони мають засоби для боротьби,
– сказав Міллі під час виступу за закритими дверима перед журналістами.

Світ об'єднався в підтримці України

Організатори заявили, що на зустрічі були присутні представники понад 40 країн – це в основному країни Європи, а також з Близького Сходу, включаючи Ізраїль і навіть Африку. Також віртуально були присутні представники Південної Кореї та Японії.

Це зібрання показує об'єднаний світ,
– сказав Остін.

Нарешті важка зброя від Німеччини

Також на зустрічі Німеччина вперше оголосила про постачання в Україну важкого озброєння.

"Ми вчора (25 квітня – 24 канал) вирішили, що Німеччина сприятиме доставці в Україну самохідних зенітних установок Gepard", – заявила міністерка оборони Німеччини Крістін Ламбрехт.

До теми – заява Остіна після зустрічі із Зеленським: США вірять, що Україна здатна виграти війну – дивіться відео