В ЦАХАЛ заявили, що офіційні особи підтримують зв'язок з Єгиптом після "інциденту зі стріляниною" на кордоні між Сектором Гази та Єгиптом.

Дивіться також На кордоні між Ізраїлем та Єгиптом сталася стрілянина: поранена військова

Деталі інциденту

В ЗМІ повідомляють, що сьогодні сталася перестрілка між ізраїльськими військами та єгипетськими силами поблизу прикордонного переходу "Рафах".

За даними медіа, в результаті інциденту загинув єгипетський військовий. Серед ізраїльських військових втрат немає.

У виданні The Jerusalem Post зазначили, що джерела в ЦАХАЛ заявили, що єгипетські солдати стріляли по ізраїльських солдатах, які відкрили вогонь у відповідь, про що повідомили у виданні Maariv.

В медіа зазначають, що в самому ж ЦАХАЛ заявили, що інцидент розслідують і ведуть діалог з єгиптянами.

Кілька годин тому на єгипетському кордоні стався інцидент зі стріляниною, (інцидент) розслідується, ведеться діалог з єгипетською стороною,
кажуть військові.

Стрілянина між сторонами в січні: коротко

  • Відомо, що 15 січня ввечері на кордоні між Ізраїлем і Єгиптом сталася стрілянина. Вогонь відкривали ізраїльські військові та озброєні люди.
  • Надійшла ця інформація від пресслужби Армії оборони Ізраїлю. Кажуть, що кордону прибули близько 20 людей, серед яких були й озброєні. Сталося це поблизу населеного пункту Ніцана.
  • Пізніше у ЦАХАЛ повідомили, що після інциденту у Ніцані, ізраїльська військовослужбовиця зазнала легкого поранення під час перестрілки. Її евакуювали до лікарні, щоб надати медичну допомогу.