Цією інформацією він поділився на своїй фейсбук-сторінці та навіть записав відеозвернення. У ньому Порошенко, зокрема, висловлює вдячність лікарям, що дбали про нього та тим, хто щодня рятує українців в умовах пандемії.

Напередодні Коронавірус у Порошенка: п’ятого президента виписали з лікарні

Сьогодні отримав негативний результат тесту. Завтра повертаюся до роботи,
– написав політик.

Особливу подяку Порошенко висловив лікарці Ользі Голубовській, яка лікувала його особисто. Вона, за словами нардепа, вже 7 місяців, без вихідних, ледь не цілодобово рятує українців від коронавірусу.

Також п’ятий президент подякував усім українським медикам, що зараз наражають себе на небезпеку, а також – власним прихильникам. Їх побажання та повідомлення він назвав "найкращими ліками".

Як видно з відео, за час хвороби Петро Порошенко помітно змарнів та схуд. Зауважимо, що його дружина Марина упродовж кількох тижнів інформувала прихильників про стан свого чоловіка. Після його госпіталізації, 7 жовтня, вона вказала на те, що лікарі тривалий час не могли взяти аналізів: у Порошенка згустилася кров.

Звернення Порошенка щодо одужання від COVID-19: відео

Що відомо про коронавірус у Порошенка

  • Про позитивний тест на COVID-19 Петро Порошенко повідомив 29 вересня. Після цього уся парламентська фракція "Європейської Солідарності" пішла здавати тест на коронавірус. Діагноз підтвердився у соратниці Порошенка Яни Зінкевич.
  • 3 жовтня стало відомо, що п'ятого українського президента відправили до лікарні. Про це вже сповістила дружина політика. Вона також додала, що інфекцію підхопила також їх донька.
  • Вже 7 жовтня стало відомо про поганий стан крові політика. Втім, вже 12 жовтня стало відомо, що він покинув лікарняні стіни.