Українці 3 лютого визначаються з тим, хто представить нашу країну на пісенному конкурсі Євробачення-2024 у Мальме. Голосувати за своїх фаворитів можна було лише через застосунок Дія. Але сталося непередбачуване – він перестав працювати на моменті голосування.

Читайте також Прямий ефір у записі: ведучі Нацвідбору здивували заявою про нові правила

Дія перестала працювати

Після виступу усіх учасників ведучі оголосили про старт голосування. Журналісти редакції 24 Каналу відразу ж кинулися голосувати за свого фаворита. Втім, зробити цього не вдалося. Спочатку застосунок Дія люто глючив. Пізніше таки вдалося увійти до розділу "Сервіси", але після вибору пункту "Опитування" застосунок викидав повідомлення: "На жаль, сталася помилка".

Станом на 20:46 застосунку Дія краще не стало. Він досі не працює. Відтак, віддати свій голос українці не можуть.

Журналіст Макс Щербина влучно пожартував з цього приводу. На своїй сторінці у мережі X він опублікував кумедний пост.


Дія не витримала тиску від охочих голосувати на Нацвідборі / Скриншот

Тож від України на Євробачення їде гурт На жаль з піснею "Сталася помилка", дуже дякую,
– написав він.

О 20:48 у телеграмі застосунку Дія з'явився пост. У ньому просять трішки зачекати та спробувати проголосувати знову.

"Скільки бажаючих проголосувати за свого кандидата-фаворита Нацвідбору! Дії треба трошки часу, щоб оговтатись від такої кількості відвідувачів. Тож, якщо у вас не відкривається Опитування – спробуйте проголосувати через декілька хвилин!" – закликають українців.

На фоні цього вкрай кумедними є вставки ведучих про "тягнути час". Адже станом на 21:00 Дія не змогла оговтатися. А це означає, що українці досі не змогли віддати свій голос за фаворита, якого хотіли б побачити на сцені пісенного конкурсу у травні у шведському Мальме.