25 лип
00:00
Про новацію повідомили в Мінцифри. Це один із семи кроків, який дозволить стабілізувати мобільний зв'язок та інтернет під час знеструмлень.
Це мобільний додаток, створений у межах проєкту діджиталізації державних процесів. Це передбачає усунення ланки "людина – людина" при наданні держпослуг. В ідеалі держава в смартфоні – це можливість отримати будь-яку державну послугу, просто взявши свій смартфон. У планах проєкту – кожен українець матиме особистий кабінет жителя і зможе відстежувати всі дані, які держава має про нього.