Не нехтуйте правилами поведінки під час повітряної тривоги. Адже від початку війни ракети та снаряди окупантів досить часто влучають у житлові квартали, внаслідок чого гинуть мирні жителі.

Цікаво У Кадіївці на Луганщині підірвали важливий військовий склад ворога

У Дніпрі та Харкові чули вибухи

Близько 2:40 в усіх областях України почали лунати сирени повітряної тривоги. Приблизно через годину в соцмережах повідомили про перші звуки вибухів.

Їх чули у Харкові, Дніпрі та Шостці Сумської області. Зокрема, місцеві жителі повідомили, що у Дніпрі було 6 – 7 вибухів, а в Шостці – 4. Окрім цього, за інформацією дніпровських телеграм-каналів, у передмісті розпочалася пожежа.

Наразі невідомо, чи це були звуки "прильотів" ворожих ракет, чи робота нашої системи протиповітряної оборони. Офіційної інформації щодо цього поки немає.

Хай там що, до повідомлення про відбій повітряної тривоги слід перебувати в укриттях. Адже до цього загроза ворожого ракетного удару залишається.

Ворожі ракетні удари по Україні: останні новини

  • Останнім часом окупанти збільшили кількість ракетних ударів по Україні. Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов розповів, що причина є простою – керівником так званої "спецоперації" став командувач повітряних сил, який вміє воювати лише так.
  • Водночас окупанти запускають ракети, призначені для завдання ядерних ударів. Їхній показник точності становить приблизно кілометр. Тож загарбники знають, що внаслідок цих атак можуть постраждати мирні жителі.
  • Окрім цього, заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха розповів, що росіяни змінили тактику обстрілів Харкова. Тепер вони гатять о 4 годині ранку, щоб злякати населення. За його словами, окупанти б'ють по цивільних об'єктах абсолютно свідомо.
  • Зокрема, вранці 4 липня російські війська атакували Шевченківський район Харкова та місцеву школу. Від навчального закладу залишились лише руїни.

Варто подивитися – у Росії провели нове опитування щодо підтримки війни: відео