Про це розповіли в низці російських ЗМІ, повідомляє 24 канал. За попередніми даними, дарья дугіна також загинула.

Зауважте У росії вперше визнали отруєння своїх військових і сальдо: бідкаються на "хімічний тероризм"

Джип доньки "ідеолога путіна" вибухнув

Приблизно о 22:00 на Можайському шосе вибухнув Land Cruiser Prado, який належить донці натхненника путіна дарьї дугіній. За попередньою інформацією, вона перебувала в салоні, тож, найімовірніше, загинула.

Повідомляють, що внаслідок інциденту водій автівки також не вижив. Наразі на місці працюють правоохоронці. Ділянку шосе неподалік селища міського типу Великі Вязьоми перекрили.

У низці українських телеграм-каналів вже відреагували на цю подію:

 • "Підірвали доньку головного ідеолога фашистської росії дугіна. Попередження?";
 • "А тепер уявіть, як напружилися всі кремлявські б**ді та їхні родичі";
 • "На росії офіційно відкривається олімпіада страху та виживання. Імунітету більше немає ні в кого. Навіть у топпропагандистів".

Дивіться відео з місця події:

Цікаво Один з головних союзників – російська корупція, – Полозов пояснив, де прорахувалася агресорка

дугін повинен був їхати з донькою

За словами скрипаля пьотра лундстрема, дарья поверталася з фестивалю "Традиція". Її батько повинен був їхати в тій самій автівці.

Проте, за інформацією російських ЗМІ, ідеолог путіна сів в інший автомобіль в останній момент.

Зауважте, що дарья продовжувала батьківську справу – вона читала лекції та пропагувала російські ідеї "євразійства". У липні вона потрапила під санкції Заходу проти оточення путіна.

Авто дарьї дугіної підірвали: відео

Коротко про алєксандра дугіна

 • Прокремлівського філософа та пропагандиста алєксандра дугіна у західних ЗМІ називають "головним ідеологом" чи навіть "мозком" путіна.
 • Мовляв, кремлівський диктатор діє за принципами неоєвразійства, яке просуває дугін. На цих ідеях, зокрема, базується його повномасштабне військове вторгнення в Україну.
 • дугін дотримується "правих" поглядів. Його теорія вміщує концепції "третього шляху", протистояння із Заходом та ліберальними цінностями, а також консерватизм та "рускій мір".
 • Зокрема, прокремлівський філософ просуває тези, що без України росія не буде імперією та що її територія простягається від Владивостока до Гібралтара.
 • Зауважте, що дугін має серйозні та глибокі зв'язки з представниками військової, політичної та економічної еліти росії. Зокрема, він працював радником сєргєя наришкіна, екскерівника адміністрації президента країни-терористки.
 • Також дугін вплинув на розвиток веб-ЗМІ константіна малафєєва, який вважається наближеним до путіна і пов'язаним з російськими розвідслужбами.
 • Протягом багатьох років путінський натхненник розвивав відносини з урядовцями в урядах країн Європи та Азії. Ці зв'язки принесли йому статус неофіційного посередника у переговорах із кремлем.
 • Ще у 2014 році після втечі Віктора Януковича дугін активно допомагав проросійським сепаратистам і відкрито критикував путіна за те, що той утримується від вторгнення в Україну.

Варто подивитися – Подоляк заявив, що путін не відмовився від ідеї захопити та знищити всю Україну: відео