Так, спершу "Ірма" пронеслася островами Антигуа та Барбуда, а потім рушила до французьких Сен-Бартельмі та Сен-Мартен. Очікується, що ураган попрямує до Пуерто-Ріко та Домініканської Республіки, передає BBC.

Читайте також: Ураган Ірма: факти про нищівну стихію, яка вирує в Атлантиці

"Ірма" прибуває у столицю Пуерто-Ріко - Сан-Хуан

"Перші дані свідчать, що ситуація на острові Антигуа не є такою вже поганою, але ми не можемо сказати те ж саме про острів Барбуда, оскільки у нас поки немає майже ніякої інформації", – повідомило радіо ABS на Антигуа.

Ураган "Ірма" в Антигуа та Барбуда

Ураган "Ірма" в Ангіллі

Як інформують місцеві видання, на Антигуа та острові Барбуда у багатьох будинках вітром знесло дахи.

Ураган "Ірма" прибув в Антигуа та Барбуда

Водночас, за словами міністра внутрішніх справ Франції, на острові Сен-Мартен зруйновано чотири найміцніших будівлі, однак про жертв урагану поки що не повідомляють.

Ураган "Ірма" пронісся Сен-Мартеном

Наслідки "Ірми" на Сент-Мартені

Ураган "Ірма" на Сен-Мартені

Крім того, На острові Кі-Уест (штат Флорида) американська влада оголосила обов'язкову евакуацію.

Також у деяких містах Флориди спостерігаються проблеми з пальним, а у великих супермаркетах на полицях магазинів не залишилося питної води.

Черги з автомобілів вишукувалися за пальним у Броварді, Флорида

Аналогічна ситуація спостерігається в Маямі

На полицях магазинів у Орландо не залишилося питної води

До слова, буревій вже досяг п'ятої, максимальної категорії, відтак він є сильнішим за ураган Харві, який раніше пройшов узбережжям Техасу та призвів до повені. Швидкість вітру в його центрі сягає 300 кілометрів за годину.

Читайте також: Зросла кількість жертв урагану "Харві" в США

Метеорологи попереджають, потужність урагану дозволяє йому зривати дахи та розбивати вікна, а також висмикувати пальми та перетворювати їх у снаряди, які можуть убивати людей. На переконання фахівців, що далі просуватиметься ураган, то сильнішим він буде.