Про це сказано у звіті моніторингової місії за 13 березня, опублікованому в суботу, пише УНН.

Представники місії зазначають, що під час перебування на місці нового терміналу донецького аеропорту, вони спостерігали за прибуттям представників бандформувань разом з 20 полоненими, які за словами бойовиків, є українськими солдатами.

Після прибуття полонені одразу ж розпочали пошуки загиблих солдатів Збройних сил України.

"Спеціальна моніторингова місія бачила два тіла, які були підняті з-під завалів та підготовленні для перевезення. Після попередньої ідентифікації тіл були зібрані особисті речі та передані представникам Міжнародного комітету Червоного Хреста, які також були присутніми на місці", — йдеться в повідомленні.

Також місія ОБСЄ інформує, що під час перебування біля донецького аеропорту спостерігачі між 12:10 та 12:20 чули 15 вибухів в південно-західному напрямку від свого місця перебування.

А між 12:25 та 13:43 представники ОБСЄ зафіксували 31 вибух на південь від своїх позицій.

Проте, в обох випадках експерти ОБСЄ не змогли визначити тип зброї, яка використовувалась, точну відстань, звідки вівся вогонь, а також не змогли визначити — це був вхідний чи вихідний вогонь.

З 13:34 та 13:49 спостерігачі чули близько 20 одиночних пострілів зі стрілецької зброї в районі, розташованому приблизно за 500-700 метрів на південний схід від позицій місії ОБСЄ.

Нагадаємо, нещодавно тіла 16 українських бійців вивезли з території донецького аеропорту. 14 із них — дістали у присутності спостерігачів із спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.