Про це у своєму Facebook написав волонтер Роман Бурко.

Ребята с передовой сообщают, что к 5 утра бои с ДРГ противника под Счастьем окончились. Информация про пленных российск...

Posted by Roman Burko on 17 травня 2015 р.

"Ми знаємо де їх утримують, знаємо їх звання — це бійці Тольяттинського спецназу, серед них один офіцер, а другий з сержантського складу", — розповів волонтер.

На його думку, цих військових не можна обмінювати на полонених, адже з їхньою допомогою можна раз і назавжди завдати нищівного удару по кремлівській пропаганді.

"Пане Порошенко, не пропустіть цей шанс, інакше, коли через тиждень росіяни завдадуть чергового потужного удару ви можете його втратити. Ми готові розповісти компетентним особам як використовувати цей шанс правильно, ми готові допомогти його реалізувати, але потрібна політична воля і реальні дії", — написав волонтер.

Інший волонтер, Григорій Максимець, опублікував фото поранених російських спецназівців, яких доставили до медичної служби батальйону "Айдар".

Нагадаємо, сьогодні речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко підтвердив, що бійці батальйону "Айдар" затримали двох російських військовослужбовців.