5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергій Скрипаля та його доньки Юлії.

Читайте також: Отруєння Скрипалів – пародія на спецоперацію, а поведінка ГРУ – школярство, – New York Times

Британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.

Після заяви Мей британський міністр безпеки Бен Воллес заявив, що кінцеву відповідальність за отруєння "Новачком" Скрипалів у Солсбері несе президент РФ Володимир Путін.

12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а вже 13 вересня Боширов і Петров дали ексклюзивне інтерв’ю рупору Кремля – пропагандистському телеканалу RT.

Читайте також: Справа отруєння Скрипалів: у ЗМІ з'явилися нові деталі про підозрюваних росіян

На початку розмови відома кремлівська пропагандистка каже, що Боширов і Петров особисто їй зателефонували на мобільний.

Підозрювані в отруєнні Скрипалів кажуть, що поїхали в Солсбері, тому що "друзі давно вже рекомендували побачити це чудове туристичне місто".

З самого початку ми планували приїхати в Лондон і відірватися, грубо кажучи. Це була не бізнес-поїздка. Ми розпланували так, що ми і в Лондоні побуваємо, і з'їздимо в Солсбері,
– пояснив Петров.

Баширов, у свою чергу, розповів про знаменитий собор у Солсбері, який їм хотілось побачити.

Дивіться відео інтерв'ю Боширова і Петрова, яких підозрюють в отруєнні Скрипалів: