Тимчасові збої справді були. Про це повідомив міністр аграрної політики Роман Лещенко.

Важливо В магазинах товари є, аптеки працюють, – Михайло Подоляк

За його словами, міністерство організувало наради із виробниками борошна, хліба та торговельними мережами.

Продовольства вистачає

Як пояснив Лещенко, через масові переїзди людей, концентруються в регіони найбільшого попиту.

Більша частина підприємств із виробництва продуктів харчування працює в штатному режимі. Усі вони підтверджують свою готовність забезпечувати українців продовольством в усіх необхідних обсягах,
– наголосив він.

Він запевнив, що українцям треба бути спокійними, адже для них не існує жодних ризиків. Аграрій продовжує виконувати свою роботу.

Повний текст публікацїі:

Серед фейків, які поширюють мережею задля посилення паніки, – дефіцит продовольства у магазинах та складах. Були тимчасові збої. Але Мінагрополітики провело координаційні наради з виробниками борошна, хліба, торговельними мережами.

Ми всіх між собою скомунікували та проговорили всі деталі щодо безперебійних поставок продовольства в міста, села й селища України. Зараз суттєво змінився розподіл попиту на базові продукти за регіонами в зв’язку з масовими переїздами людей.

Усі перелаштовуються. Ми концентруємо поставки в регіони найбільшого попиту. Більшість підприємств із виробництва продуктів харчування працює в штатному режимі. УСІ ВОНИ підтверджують свою готовність забезпечувати українців продовольством в усіх необхідних обсягах.

Тому запевняю: жодних ризиків для населення не існує. Будьте спокійні! І навіть більше: наш український аграрій саме зараз, у складний час війни, продовжує виконувати свою роботу: сіє та вносить добрива, щоб хліб опинився на столах наших громадян, на столах наших військових, які героїчно й самовіддано захищають сьогодні Україну. Ми нікому не віддамо нашу землю! Ми нагодуємо нашим хлібом увесь наш народ!