Повнопривідні позашляховики та буси розподілили згідно із запитами кількох механізованих бригад ЗСУ та підрозділів Сил спеціальних операцій. Про це повідомляють на сайті "Фундації Течія" – громадської організації холдингу TECHIIA.

До теми Це інвестиція у свободу України, – співзасновник TECHIIA про волонтерство у час війни

Повнопривідні автомобілі вкрай необхідні для виконання бойових завдань, особливо в умовах нашої роботи. Ось цей "апарат", який ми отримали від "Фундації Течія", допоміг знищити декілька одиниць ворожої техніки окупантів. Будемо продовжувати в цьому ж дусі. Перемога буде за нами!
– коментує боєць підрозділу ССО, який виконує завдання на пікапі Nissan Navara від "Фундації Течія".

Позашляховики та пікапи насамперед використовують в бойових операціях, натомість буси стають у пригоді в логістичних та тилових завданнях.

"У зоні бойових дій і в тилу корисні усі типу транспорту: легкові авто, пікапи, буси, нові і вживані. У них є постійна потреба, адже авто в умовах війни – це витратний матеріал, який може стати непридатним до використання в будь-який момент. Тому ми з командою намагаємося якнайшвидше виконувати запити на авто, які до нас приходять. Це постійний процес", – пояснюють у "Фундації Течія".

Як "Фундація Течія" допомагає ЗСУ

  • Нещодавно "Фундація Течія" передала підрозділам ЗСУ 7 розвідувальних дронів, 800 рятувальних жилетів та великий генератор для штабу ССО.
  • Загалом сума допомоги Силам оборони України від організації перевищила 21,5 мільйона доларів.
  • Керівний партнер холдингу TECHIIA Олег Крот придбав для захисників України необхідних речей на майже 40 мільйонів доларів. З міркувань безпеки та через військову таємницю деталі цих закупівель не розголошуються.