Про покупку відзвітувала ГО "Фундація Течія", яка є частиною холдингу TECHIIA. Перші 500 рятувальних жилетів уже використовують у Військово-морських силах ЗСУ, ще 300 – в дорозі до України. Загальна вартість покупки – 2,1 мільйона гривень, це понад 57 тисяч доларів.

Читайте також "Фундація Течія" профінансувала шелтер для переселенців у Чернівцях

Яка функція придбаних рятувальних жилетів

"Внаслідок ворожої атаки по судну військових може викинути у воду. Якщо хтось з них втратив свідомість чи отримав контузію, на жаль, він втоне, навіть не прийшовши до тями. Натомість рятувальний жилет втримає постраждалого на воді, і його зможуть врятувати побратими. І про такі позитивні кейси з нашими жилетами нам уже розповідали військові", – пояснює Олег Крот, керівний партнер холдингу TECHIIA та директор ГО "Фундація Течія".

Додатково рятувальний жилет оснащений світловідбивними смугами та сигнальним свистком, що полегшить пошуки постраждалого.

Відколи ми отримали жилети – вони завжди з нами: під час тренувань, навчань та під час виконання бойових завдань. Вони справді допомагають рятувати життя наших військових. А саме життя для нас – найбільша цінність,
– коментує Олександр Б., позивний "CAP", капітан першого рангу ВМС ЗСУ.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну "Фундація Течія" придбала та передала Силам оборони України бронежилети, шоломи, дрони, генератори, засоби звʼязку, оптику загальною вартістю понад 21 мільйона доларів. Крім цього, керівний партнер холдингу TECHIIA Олег Крот придбав для захисників України необхідних речей на майже 40 мільйонів доларів.