21-го грудня припинилося літочислення цивілізації майя

Багато хто останню дату в їхньому календарі розтлумачив саме як кінець світу. Але сучасні нащадки майя запевняють: людство неправильно інтерпретує пророцтва.

21 грудня – це не кінець світу, це початок нової епохи. Багато хто цю дату так і сприймає.

Думаю, після 21-го грудня в багатьох повинне настати прозріння. Багато хто почне жити по-новому, адже це дуже символічна дата,
– каже турист з Лос-Анджелеса Ден Горн.

Масові гуляння відбулись не лише в Мексиці та Гватемалі. У Британії понад 5 тисяч людей зібрались поблизу прадавнього Стоунхенджу.

Окрім кінця світу, 21-ше грудня – це ще й день зимового сонцестояння, отож друїди разом зі сходом сонця зустрічають нову еру.

"Сьогодні народжується нова ера. Давайте увійдемо в неї з новими світлими ідеями та думками", – закликає друїд Артур Утер Пендрагон.

Популярність французького містечка Бюґараш

Таким же відомим як Стоунхендж після 21-го грудня може стати французьке містечко Бюґараш.

За розтиражованою інформацією, це єдине місце на планеті, яке переживе апокаліпсис. Тарілка з інопланетянами начебто мала знизитися над цією горою і забрати всіх охочих. Щоб шанси потрапити на тарілку зросли, люди нарядилися, як їхні рятівники.

І якщо у Франції витівку сприйняли з гумором, то в Китаї за поширення чуток про кінець світу поліція заарештувала 600 людей.

Одну з пекінських кав’ярень пронесло.

Її власники запропонували своїм клієнтам зустріти кінець світу вже перевіреним способом – на Ноївому ковчегу. Згідно з жартівливими квитками, заповітний човен мав відбути з Тибету.

Всі гудять про кінець світу. Як на мене, це цікаво. Щоб зблизитися з нашими клієнтами, ми вирішили їх трохи розвеселити. Треба, щоб люди сміялися і не сприймали все так серйозно, –
каже власник кав’ярні Сунь Ю.

Тепер про справжні заробІтки на апокаліпсисі

В багатьох країнах світу в продажі з'являлися пакети першої необхідності. Вартість наборів зі всілякого непотребу – від 30-ти до 50-ти доларів.

У Сполучених Штатах тим часом одна з будівельних компаній зайнялася продажем бункерів економ-класу усього лише по 9 тисяч доларів за штуку.

Якщо ж купувати не хочеться, а потрібно лише пересидіти кінець світу, тоді є "Бункер 42" в Москві. Це музей і клуб в підземному бомбосховищі часів Холодної війни. Тут є доступ до артезіанських свердловин, їжа, повітря вентилюється, – словом, усе як книжка пише. Вартість перепустки в бункер - близько тисячі доларів.

Поки одні заробляли на кінці світу, інших спіткали колосальні збитки.

У Аргентині мародери розграбували десятки супермаркетів. Безлади поширилися одразу на декілька міст, докотившись майже до Буенос-Айреса. Пізніше поліція пояснила, що дії зловмисників – це аж ніяк не відчай перед апокаліпсисом, це просто антиурядові виступи.

Для кого як, а для власників розграбованих супермаркетів 21-ше грудня стало кінцем світу – це точно.