Сам Рибаков наполягає, що гроші давав, але не як хабар, а як допомогу на лікування. Тепер звинувачує Забзалюка у спробі зіграти на цьому аби потрапити до нового скликання парламенту.

“Йому, як я розумію тепер, дуже хочеться просто сидіти в парламенті. Навіть, незважаючи на перехід в нашу фракцію, через список Партії регіонів він в майбутній парламент не потрапляє. По мажоритарці - теж немає. У нього немає грошей, немає ідей, і немає команди. А тепер після цієї провокації він однозначно піде на жовтневі вибори на крутому, прохідному місці в списку “Батьківщини”, - каже Лідер групи "Реформи заради майбутнього" Ігор Рибаков.

Забзалюк всі звинувачення відкидає. Запевняє, - це дійсно була "спецоперація", і кожен крок він узгоджував з керівництвом рідної партії. Тепер, бютівець просить прокуратуру перевірити законність виплати зазначених сум і встановити джерела надходження отриманих ним коштів. В свою чергу Рибаков вимагає, аби Забзалюк публічно передав отримані начебто для лікування кошти на благочинність.