“Щоб очистити Верховну Раду, я думаю, нам треба буде прийняти, в разі встановлення цього питання, істину. Я думаю, що це буде правильно для нинішньої Верховної Ради і всіх наступних. З часів Іуди ціни виросли - мораль упала”, - каже голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Нагадаємо, напередодні Роман Забзалюк заявив, що отримав хабар від керівництва депутатської групи "Реформи заради майбутнього" за перехід із фракції "БЮТ-Батьківщина". Забзалюк, мовляв, навмисне погодився перейти у інший табір, аби розкрити "злі замисли" проти опозиції. В "реформах" на "таємного агента" продовжують ображатися і вимагають публічних вибачень... і коштів, зібраних на його лікування.

“Забзалюк завдяки зусиллям саме депутатської групи "Реформи заради майбутнього", в решті-решт, все-таки отримав медичну допомогу закордоном. З його слів, до речі, здоровий та як бачете, бадьорий і не червоніє, коли каже неправду і від тієї підлості, що він вчинив по відношенню до своїх колег”, - каже заступник лідера групи "Реформи заради майбутнього" Володимир Каплієнко.

Тим часом, "реформи" втратили одного соратника. Тарас Чорновіл сам написав заяву про вихід із депутатської групи, начебто через скандал. Сам "таємний агент" Забзалюк своєї провини не визнає.

“Кожну годину якісь протиречиві заяви. То вони мені на медичне лікування допомагали. То якщо це допомога, то на якій підставі я повертатиму. А якщо це хабар, то нехай тоді визнають і вибачаться перед народом України і перед нашою фракцією, проти якої вони вели підривну роботу”, - каже заступник голови фракції "БЮТ-Батьківщина" Роман Забзалюк.

А от регіонали запевняють, влада не причетна до скандалу щодо переходу Забзалюка.

“Ніби за якимось завданням, хтось кудись був засланий, один депутат до інших депутатів. Це дуже нагадує дії НКВД. Мені не хотілося б, щоб в сесійні залі ширилися такі думки. На щастя, наша фракція не має жодного відношення щодо цього питання”, - каже лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

У більшості тішаться, в середині їхньої фракції таких ситуацій не виникало. Відтак кажуть, ситуацію має розглянути регламентний комітет Верховної Ради та Генпрокуратура.