"Один із депутатів, який обраний за списками від фракції БЮТ, дав хабар нібито іншому депутату від фракції БЮТ. Але при цьому кажуть, що Партія регіонів має до цього якийсь стосунок. Але це просто смішно", — заявив голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Євремов під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради.

Лідер фракції наголосив, що йому неприємно, що серед опозиційних депутатів спостерігаються факти прояву політичної корупції.

"Мені неприємно, що вони постійно когось в чомусь звинувачують, мені неприємно те, що вони вішають один одному ярлики. Всередині нашої фракції такого немає, і ми подібного не допустимо", — наголосив він.

Олександр Єфремов також наголосив на тому, що депутати повинні знати українське законодавство.

Якщо відбувається порушення закону, то в першу чергу депутати повинні писати заяви до Генеральної прокуратури. ГПУ повинна відреагувати на заяву, а вже потім вони можуть пояснювати журналістам, чому так вчинили. В цілому я цю ситуацію оцінюю дуже негативно, і наша фракція не має жодного стосунку до цього питання.
— лідер фракції ПР Олександр Єфремов.

Відповідаючи на питання, коли можливий розгляд інформації від депутата Забзалюка в Регламентному комітеті Верховної Ради, Єфремов нагадав, що засідання комітетів зазвичай відбуваються по середах, і, висловив думку, що для розгляду цього питання винятку робити не будуть.

"Але я ще раз наголошую, що це стосується депутатів з однієї політичної партії й фракції. Вони повинні нести відповідальність за свої дії, а не влаштовувати провокації один проти одного. Якщо вже такий факт стався, це має розглядатися в ГПУ, і фракція Партії регіонів підтримає цей розгляд", — сказав він.

Нагадаємо, 8 лютого депутат від фракції БЮТ Роман Забзалюк заявив, що його вихід з фракції був операцією, спрямованою на викриття корупційної схеми в парламенті.

На брифінгу у парламенті Забзалюк оприлюднив аудіозаписи, на яких голоси, схожі на Ігоря Рибакова та Романа Забзалюка, говорять про гроші за перехід і діяльність проти "Батьківщини".

Лідер фракції "Реформи заради майбутнього" Ігор Рибаков заявив, що давав Забзалюку ці гроші на лікування та вимагає вибачення.