Російські загарбники "відзначаються" тим, що викрадають людей на окупованих територіях. Про ситуацію із цим на Запоріжжі повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Старух.

До теми На Запоріжжі росіяни 3 добу гатять по Оріховому, у місті кілька діб діятиме комендантський час

З початку війни, станом на 11 травня 2022 року, на тимчасово окупованих територіях підтверджено 271 випадок викрадання людей,
– повідомив чиновник.

За його словами, досі перебувають в заручниках російських окупантів 118 людей. Натомість з їхніх лап вже вдалось звільнити 153 людини.

За останні дні з полону росіян звільнили 2 людей з Запорізької області.

Російські окупанти крадуть не лише людей

Окупувавши частину Півдня України, російські загарбники у звичному для них стилі почали мародерити та красти. Викрадають не лише людей, але й цінні речі та навіть звичні побутові.

В тимчасово окупованому Мелітополі на Запоріжжі росіяни викрали колекцію скіфського золота. Наші правоохоронні органи вже відкрили кримінальне провадження за фактом ​викрадення російськими військовими національних цінностей України з музею в окупованому місті.

Такі дії порушують закони та звичаї війни. Музей обікрали в квітні 2022 року.

Кого викрадають російські окупанти

  • На територіях, що перебувають у тимчасовій окупації росіян, вони викрадають українців. Першочергово мовиться про активістів, ветеранів АТО/ООС, представників української влади, громадських діячів, волонтерів та інших.
  • Про один із таких випадків стало відомо в окупованій Чорнобаївці Херсонської області. Очільник населеного пункту після обшуку в нього російських окупантів був у лікарні в важкому стані. Його ж заступник опинився у них в полоні.
  • В тимчасово окупованій Новій Каховці також на Херсонщині російські загарбники викрали українську арбітриню. Це сталося 9 травня. Група п'яних чоловіків із георгіївськими стрічками забрали Ірину Петрову в відділок поліції. Начебто вона відмовилась судити матчі турніру, який організувала проросійська влада тимчасово окупованої Нової Каховки.
  • Росіяни не просто викрадають українців на окупованих територіях, але й чинять звірства над ними. Відтак, про кричущий випадок стало відомо в Пологах на Запоріжжі. Росіяни викрали і два дні катували патріота Романа Семененка, після чого вбили його. Чоловік перед смертю встиг відкрити по ворогах вогонь.

Вас може зацікавити думка, що Путін поводиться ніби садист: дивіться відео