На цьому наголосив командир мінометного взводу 3 окремої штурмової бригади Роман "Герич" Герасименко в інтерв'ю для проєкту "Станція Краматорськ".

Дивіться також Два місяці на вирішення своїх справ: зміни щодо добровольців у новому законопроєкті

Водночас військовий наголосив, що майбутнім мобілізованим варто уже подбати про свою фізичну підготовку: займатися спортом і тренуватися.

"Фізуха – це, якщо може підтягнутися цивільна людина в цих умовах. Можна і курси з медицини пройти, піти в тир і навчитися стріляти. Та за фактом, фізична підготовка – це база для цивільного", – сказав Герасименко.

За його словами, робота в армії знайдеться абсолютно для всіх, потрібні зварювальники, водії, кухарі, штабні працівники тощо.

А ось щодо вкидів росіяни про те, що якщо людина приходить до ТЦК, її одразу кидають під Бахмут чи на іншу гарячу ділянку фронту, це не відповідає дійсності.

Мобілізація в Україні: головне

  • 30 січня у Раді зареєстрували новий законопроєкт щодо мобілізації.
  • Проєкт пропонує знизити граничний вік призову на військову службу з 27 років до 25.
  • Планується створення електронного кабінету призовника, військовозобов'язаного та резервіста, куди власне буде приходити повістка.
  • Законопроєкт містить у собі норму з покараннями за ухилення від мобілізації. Якщо військовозобов'язаний чи резервіст не з'явиться ТЦК у визначений термін, то його можуть затримати та доставити туди протягом 15 днів.
  • Законопроєкт поки що не містить чітких термінів щодо питання ротації та демобілізації. Попередньо обговорювалось, що військові, які під час воєнного стану прослужили 36 місяців безперервно, можуть звільнитися зі служби