Таку думку сайту "24" висловив політичний експерт Сергій Постоловський.

Як підкреслює експерт, Росія фактично затиснула Трампа в жорсткі рамки, коли він уже не може не підписати закон про розширення антиросійських санкцій.

Читайте також: У Трампа розповіли про доленосний закон щодо Росії

Якби в Кремлі утрималися від такого кроку, то Дональд Трамп ще міг би подумати, чи підписувати ухвалений Палатою представників і Сенатом закон про розширення антиросійських санкцій. Тепер у нього немає вибору. Інакше в США розпочнеться нова хвиля скандалу навколо Трампа,
– зазначає Постоловський.

За словами політолога, Путін рішенням про скорочення в Росії кількості американських дипломатів тільки наблизив свій крах. Адже санкції стосуються і його найближчого оточення, яке буде дуже незадоволене. Водночас, говорить Сергій Постоловський, Росії фактично немає чим відповідати на дії США. Москва не може дати адекватну санкційну відповідь Вашингтону – завдати удару по американській економіці. Тому це крок більше розрахований на російських громадян.

"Але санкції діятимуть, зараз буде осінь, потім зима, наростатиме незадоволення серед росіян діями влади, пройдуть акції протесту. Ризик у тому, що, коли Путіна заженуть у кут санкціями, він може розпочати більш масштабні військові дії на сході України", – вважає експерт.

Читайте також: Санкції розбрату. Чи посварить Росія ЄС та США?

Втім, на думку Постоловського, Трамп і Путін все одно шукатимуть точки дотику по Близькому Сході і по Україні.

Нагадаємо, 25 липня Палата представників Конгресу США проголосувала за законопроект, яким впроваджуються санкції проти Росії та обмежується право президента США Дональда Трампа знімати чи навіть пом'якшувати санкції проти Москви. А вже 27 липня санкційний законопроект схвалив Сенат США. В МЗС Росії заявили, що до 1 вересня США мають скоротити кількість своїх дипломатів до 455. 30 липня Путін заявив, що Федерацію мають залишити на 300 дипломатів більше – 755. У Держдепі США обурились через такі наміри Росії.