Ситуація в групі F склалася такою, що кожна з чотирьох збірних могла вийти в плей-оф. А Мексика, яка після двох турів мала шість очок, могла і вилетіти з турніру. Тож боротися кожній збірній було за що. Особливо німцям, які ще до початку Мундіалю рахувалися одними з фаворитів, і є чинними переможцями Чемпіонату світу. Після матчу з Південною Кореєю вони склали з себе цей титул. 15 липня світ отримає нового чемпіона.

Німці одразу з початку матчу прибрали м'яч до своїх ніг. Корейці з гру провели другим номером – надійно в захисті й небезпечні контратаки.

Йоахім Льов дещо неочікувано залишив на лаві для запасних Гомеса та Мюллера, Дракслер таж залишився на лаві запасних і на заміну так і не вийшов. За креатив відповідали Озіл та Кроос. Однак партнери не зуміли реалізувати нагоди, які обидва гравців створювали для них.

Найбільш небезпечний момент біля воріт Південної Кореї виник у другому таймі, коли Горецка головою пробивав після навісу Кімміха – врятував воротар. До цього ще у першому таймі вийти вперед могли азіати – Нойєр не надто вдало зіграв після удару зі штрафного, але зумів випередити Сона, який вже готовий був переправляти м'яч у сітку воріт.

У той час у другому таймі збірна Швеції вийшла вперед, таким чином залишаючи Німеччину поза плей-оф. Розуміючи це, Льов почав посилювати атаку, і в корейців почали з'являтися вільні зони попереду. Але гол жодна з команд так і не могла забити. Аж поки не розпочався доданий арбітром час. Марк Гейгер додав шість хвилин. На першій з них збірна Південної Кореї і забила. При цьому арбітр спочатку не зарахував взяття воріт через сигнал бокового рефері про офсайд. Але переглянувши повтор, змінив своє рішення.

Після цього німці всіма силами (включно з воротарем) кинулися вперед, і пропустили вдруге. Сон отримав закидання вперед, ще коли перебував на власній половині поля. Зважаючи на те, що Нойєр в цей час допомагав своїй команді атакувати, забивав півзахисник вже у порожні ворота. 2:0 – і збірна Кореї сенсаційно обігрує збірну Німеччини. Останні безславно покидають Чемпіонат світу.

Південна Корея – Німеччина 2:0

Голи: Кім Йон Гвон, 90+4, Сон Хін Мін, 90+7