Архів
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS СТРІЧКА
   Загальний RSS

   Топ новини

   Відео новини

   План тотального контролю над людською расою вже діє

   Їх звинувачували в участі у кожній визначальній події в історії — від Хрестових походів та Великої депресії і до трагедії 11-го вересня. Вони — це Новий світовий лад.

   Світові клуби

   "Є багато розмов про Новий світовий порядок. Про те, що існує потужна еліта державних лідерів, фінансових керівників, які хочуть контролювати всю земну кулю для власної вигоди і безпеки", — стверджує науковець Джонатан Янг.

   За його словами, за деякими теоріями "Масонський Орден" намагається контролювати планету вже протягом кількох століть. Інтелектуали створюють таємні товариства і їхня мета — керувати. Як наприклад Більдербергський клуб. У планах нового світового ладу усе: від глобальної депопуляції до тотального воєнного стану.

   "Перед нами є можливість налагодити для себе і для майбутнього покоління Новий світовий порядок", — сказав 41-й президент США Джордж Буш.

   Початок історії

   У 1776 році американські колонії перебували у стані війни з Англією — наймогутнішою країною на планеті. Група колоністів на чолі з генералом Джорджем Вашингтоном боролася за незалежність США. Коли англійці зазнали поразки, на світ з'явилися Сполучені Штати Америки. І хоча конституція нової нації закликає до рівності для всіх, Джордж Вашингтон і його колеги-масони одразу ж почали сіяти зерна секретності.

   Вже у 1782-го року нова нація затвердила Велику печатку США. Нею скріплювали угоду про закінчення революції, так і кожен наступний міжнародний договір з того часу. І саме ця печатка містить таємні, а дехто каже й окультні, образи.

   Глобальна змова

   Поки населення страждає від дедалі більших проблем, багаті все багатіють. Але для втілення свого плану Новому світовому ладу потрібна допомога з усіх куточків планети. Якщо теорії правдиві, то насправді планетою керує тіньова коаліція могутніх людей, міжнародних банкірів та таємних організацій.

   Вони відомі під назвою "Новий світовий лад" і у них є план домінування світом. складається він з 4 кроків. Крок перший: контроль багатих. Таємні товариства розрослися, бо міжнародні банкіри почали працювати пліч-о-пліч.

   Війна, як спосіб контролю

   Новий світовий лад передбачає і зменшення населення Землі. Кожна військова дія спричиняє людські жертви. І ця сила контролює суспільство. За свою історію Сполучені Штати вже переживали кілька воєнних станів. Востаннє військові офіційно прийшли до влади в епоху боротьби за громадянські права.

   Підземелля

   Під конструкцією аеропорту "Денвера" сховані 8 будівель. А також нібито система тунелів, яка йде від транспортних шатлів аеропорту. Ніхто не знає, що там унизу. Фрески вказують на точку на арці. Деякі конспірологи певні — саме це є шифром підземних структур для розміщення членів Нового світового ладу на випадок Армагедону.

   Фігуранти Нового світового ладу

   Більшість погоджується — Новий світовий лад створили члени найвідоміших таємних товариств. 14 президентів США були членами масонського товариства. Як і половина тих, хто підписував Декларацію про незалежність Сполучених Штатів.

   Обидва кандидати у президенти 2004 року були членами таємного товариства Єльського університету - "Череп і кістки". Інша структура, яку називають гілкою Нового світового ладу — Білдербергський клуб. Це щорічна конференція найвпливовіших та наймогутніших політиків світу.

   Вхід туди виключно за запрошеннями. Деякі називають його просто — мозковий танк. А критики звинувачують це зібрання у мерзенних мотивах встановити панування над усім світом.

   Джерело: Телеканал новин "24"
   powered by lun.ua
   Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
   Коментарі
   Більше новин
   Залиште відгук