Про це повідомляє 0642.ua.

Зазначимо, що в окупованому Луганську 21 листопада виникли розбірки між проросійськими терористами. Люди у військовій формі без розпізнавальних знаків оточили центр міста. "Міністр внутрішніх справ" "ЛНР" Ігор Корнет, якого ватажок бойовиків Плотницький усунув від посади, влаштував у псевдореспубліці "військовий переворот".

Я нікуди не виїжджав і найближчим часом не планую. Кожен житель "ЛНР", який хоч раз стикався зі мною на пункті пропуску, знає, що я, як і будь-який інший "громадянин", стою в черзі і перетинаю кордон, як і всі, тому всі бачать, коли я їду і коли приїжджаю,
– сказав Плотницький на прес-конференції.

Читайте також: Переворот в Луганську: що сталося і можливі наслідки

Він також відповів журналістам на запитання, чи є події, що відбуваються сьогодні в окупованому Луганську, спробою державного перевороту.

"Як і в будь-якій правовій і цивілізованій країні, у "республіці" рішення суду є остаточним. Ігор Корнет був відсторонений від займаної "посади", але у маленької людини відіграли свою роль великі амбіції. Він чомусь вирішив, що рішення суду для нього не указ", – сказав ватажок "ЛНР".

До слова, раніше підконтрольні терористам медіа повідомляли, що Плотницький на сьогодні перебуває у підвальних приміщеннях "адміністрації" в Луганську.