Про це повідомив представник офісу коронера Пітера Бедфорда, який веде розслідування даної справи.

"Ми все ще чекаємо медичної інформації від поліції. Нам потрібно зібрати ще дуже багато відомостей. Якщо чесно, не думаю, що варто чекати яких-небудь новин раніше, ніж через пару місяців", - розповіли в офісі.

Раніше в офісі коронера агентству повідомили, що будь-яка інформація по даній справі може бути оприлюднена тільки на слуханнях, дата яких поки не визначена.

Коронер англійського графства Беркшир Пітер Бедфорд розпочав розслідування смерті Березовського на початку березня. Тоді повідомлялося, що перших результатів його роботи можна буде очікувати до кінця травня. 18 квітня стало відомо, що поліція Темз-Веллі призупинила розслідування смерті Березовського, чекаючи закінчення розслідування коронера.

Як відомо, Березовський помер у своєму будинку в Аскоті (графство Беркшир), про що стало відомо 23 березня. Працівник з обслуговуючого персоналу бізнесмена знайшов його тіло на підлозі ванної кімнати, замкненій зсередини.

Нагадаємо, зять Бориса Березовського Єгор Шуппе повідомив, що похорон бізнесмена відбудеться 8 травня, близько 16:30 (за Москвою), на одному із кладовищ графства Суррей.