Так, 21 серпня 2014 року в реєстрах БВІ з’явилася нова фірма з українським корінням. Її назвали Prime Asset Partners Limited. Єдиним власником компанії вказаний громадянин України Петро Порошенко з адресою реєстрації в Києві.

І це в той час, коли найгарячішою точкою на Донбасі був Іловайськ. Це – місто на схід від Донецька, залізничний вузол. Саме через нього сепаратисти отримували підкріплення і зброю з Росії. Втрата Іловайська розсікла б контрольовану ними територію навпіл і відрізала б від ліній постачання Донецьк та значну частину Донецької області. Командування вирішило розпочати так звану Іловайську операцію.

Журналісти програми "Слідство.Інфо" знайшли документальні підтвердження, що угода про структуру, куди Президент України нібито передав свої кондитерські активи, досі не підписана. Любий Порошенку "сліпий траст" існує лише в його фантазіях. У реальному житті Президент створив компанію в офшорній зоні на Британських Віргінських островах, куди вивів активи "Рошену", щоб не сплачувати в Україні податків з продажу. А обгортка у вигляді трасту мала б приховати весь процес.

Чому активна фаза перебудови Порошенком своєї кондитерської корпорації збіглася з трагічними подіями новітньої української історії і як насправді виглядає дуже "сліпий" траст президента Порошенка на сонячних островах, — дивіться у розслідуванні журналістів "Слідство.Інфо".

Дивіться також: Добре й під час війни: які дорогі машини з'являються у військового прокурора