Так, коли знову чекати зниження температури, спрогнозував синоптик Ігор Кібальчич.

Зверніть увагу Грозові дощі, град і шквали: де цього тижня вируватиме негода

Коли знову буде похолодання

Експерт зауважив, що нічні заморозки вже повністю відступлять, а вдень температурне тло відповідатиме літнім показникам.

Ближче до вихідних за рахунок посилення антициклону з Північного Сходу очікується незначне похолодання, а також вітряна погода в більшості південних, східних і центральних регіонів,
– спрогнозував Кібальчич.

У п'ятницю, 24 травня, вночі 9 – 14 тепла. Вдень 20 – 25. На Півдні до +28 градусів.

У суботу вночі 7 – 12, вдень 19 – 24 градуси. У неділю вночі 8 – 13, вдень також 19 – 24.

Зверніть увагу Пил із Сахари, спека навесні та сильні зливи в Дубаї: як змінюється клімат в Україні та світі

Чи буде влітку аномальна спека

  • Відповідно до прогнозів, які дають основні світові кліматичні центри, очікується, що червень в Україні може бути на 1 – 2 градуси вищий за норму.
  • "При цьому найбільш аномальною температура може бути на Заході України, а також на Південному Сході", – розповіла метеорологиня Віра Балабух.
  • Також додала, що в червні дуже ймовірний дефіцит опадів на всій території України.
  • У липні температура може бути вищою за кліматичну норму на 2 градуси.
  • До речі, саме липень на більшості території України є найспекотнішим місяцем. Протягом цього періоду спостерігаються найвищі температури.
  • "І якщо ми очікуємо, що середня за місяць температура повітря може бути на два градуси вищою за норму, то можна припустити, що й у цьому році липень, можливо, десь перша половина серпня можуть мати найвищі температури повітря", – зазначила експертка.
  • Віра Балабух підсумувала, що загалом це літо очікується тепле, втім, не спекотне, – без значних аномально високих температур повітря.