Синоптик Наталка Діденко у своєму фейсбуці розповіла, що погода буде погіршуватися з кожним днем.

Цікаво: Коли в Україні випаде сніг: прогноз

Зараз наступає такий важкий хмарний та вогкий період із туманами, мрякою та пронизливим холодом до кісток,
– сказала Діденко.

Мороз прийде в Україну вже у найближчу ніч. У центральних та східних областях стовпчики термометрів вночі опустяться до -3 градусів, вируватиме шквальний вітер.

Далі холод буде лише посилюватися. З 21 листопада на Лівобережжя очікується до -4-10 градусів вночі. А вже з 26 листопада морози докучатимуть українцям і вдень.

Такий же прогноз дає і народний синоптик Леонід Горбань. Він розповів, що температура повітря почне опускатися на кілька градусів щодня. В останні дні листопада в Україну прийде різке похолодання, ймовірні морози та перший сніг.

Проте, справжня зима зі снігом увірветься в Україну лише з 12 грудня.

Якою буде зима в Україні?Українцям цьогоріч варто чекати дійсно контрастну зимову погоду: від потужних снігопадів і лютих морозів до потепління і дощів.

Почнеться холодна зима цьогоріч з 7-12 грудня, а температура повітря знизиться до -15 градусів. Проте, грудень цьогоріч буде вологим і теплішим, аніж у попередні роки.

Січень і лютий 2020 року будуть ще холодніші. Україну остаточно засипле снігом і вріжуть 20-ти градусні морози. Вони будуть найсильнішими за останні 30 років.