Мовиться про проросійського політика, прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. Той надумав приїхати на похорон Горбачова.

Читайте також Литовський міністр оборони назвав Горбачова "злочинцем" й наголосив, що "покаяння не було"

Чи буде зустріч з путіним

В уряді Угорщини заявили, що Орбан відвідає Москву в суботу 3 вересня. Буде на похороні Горбачова.

Натомість зустрічі з путіним не буде. Принаймні цього немає в плані візиту. Варто зауважити, що путін перед похороном вирушив у Калінінград. Тобто диктатора на церемонії прощання не буде. Перед від'їздом він заходив до лікарні, щоб покласти квіти до труни мертвого Горбачова.

Світові політики про смерть Горбачова

  • В президента США Джо Байдена пригадали, що, будучи лідером СРСР, Горбачов разом із президентом Рейганом працював над скороченням ядерних арсеналів, щоб люди у ​​всьому світі, які молилися про припинення гонки ядерних озброєнь, отримали полегшення.
  • Прем'єр Британії Борис Джонсон зазначив, що завжди захоплювався мужністю та чесністю, яку Горбачов продемонстрував, довівши Холодну війну до мирного завершення. Він був засмучений новиною про смерть очільника срср.
  • Голова Європейської Ради Шарль Мішель висловив співчуття родині, друзям Горбачова та російському народу. До слів співчуття долучився і президент Франції Еммануель Макрон.

Що відомо про смерть Горбачова: дивіться відео