Попрощатися з Дарією прийшли не лише родичі та близькі, а й багато місцевих жителів.

Важливо: Суд обрав запобіжний захід Миколі Тарасову, якого звинувачують у вбивстві Дарії Лук’яненко: фото

Похорон розпочався біля будинку родини померлої дитини о 12 годині. В Іванівському районі Одеської області 21 червня оголошено днем жалоби за вбитою дівчинкою.

похорон дарії лук'яненко
Похорон Дарії Лук'яненко

Дівчинку ховають у закритій білі труні. Оскільки зібралося дуже багато людей, то поліція взяла під посилену охорону будинок ймовірного вбивці Миколи Тарасова.

похорон дарії лук'яненко
Дівчинку ховають у білій труні

Після цього, труну Дарії Лук'яненко понесли на головну площу села, а тоді – на кладовище.

Люди принесли багато квітів та іграшок для Дарії Лук'яненко. Сльози не могли втримати ні жінки, ні чоловіки. На церемонії були також присутні представники поліції.

похорон дарії лук'яненко
До могили вбитої дівчинки принесли іграшки

У вбивстві дівчинки підозрюють її односельця – 26-річного Миколу Тарасова. Як чоловік вбив дитину – читайте за посиланням.

Що відомо про зникнення і вбивство Дарії Лук'яненко?

Дівчинка зникла у селищі Іванівка на Одещині ще 13 червня недалеко від місцевого ринку, коли саме прямувала на танцювальний гурток, проте пропала. Дарію шукали 6 днів і родичі до останнього сподівалися, що вона жива, адже наступного дня після зникнення вмикався телефон дівчинки.

Проте зниклу Дарію знайшла мертвою 19 червня у вигрібній ямі одного з подвір’їв Іванівки. Ймовірним підозрюваним у вбивстві дівчинки є місцевий молодий хлопець Микола Тарасов, який ніде не вчиться і не працює.

Ймовірний вбивця вже зізнався правоохоронцям у скоєнні злочину. Хлопець розповів, що спочатку душив дівчинку в коридорі, потім роздягнув, але нiбито нічого з нею не зробив. Згодом кинув тіло дитини у вигрібну яму, а речі дівчинки облив бензином і спалив.

Дивіться відео про трагедію на Одещині: