Тіло поліцейські виявили під час невідкладного обшуку в одному із будинків у Іванівці. Саме тут проживала та зникла 11-річна Дарія Лук’яненко.

Читайте також: Похорон 11-річної Дарії Лук'яненко в Іванівці: фото 18+

Наразі правоохоронці намагаються дістати тіло дитини з вигрібної ями. Після цього його направлять на судмедекспертизу, а також проведуть опізнання родичі. Внаслідок чого загинула неповнолітня, наразі невідомо.

За словами керівника Нацполіції Сергія Князєва, поліція також затримала основного підозрюваного у цій справі. За версією слідства, це 26-річний власник будинку, в якому виявили тіло. Чоловіка мають доправити до відділку поліції для допиту.

Перший заступник голови Національної В’ячеслав Аброськін переконує, що знайдене тіло належить саме Дарії Лук’яненко.

Видання "Думская" пише, що правоохоронці заходили у цей будинок у перший день пошуків, а привели їх туди службові собаки. Щоправда, вони тоді не приділили цьому місцю належної уваги.

У коментарях під дописом Нацполіції щодо виявлення тіла, пишуть, що підозрюваний чоловік був сусідом Дарії та приїхав з Росії. Також, користувачі переконують, що раніше вже його засуджували за зґвалтування та він лише нещодавно вийшов на волю. Офіційного підводження цій інформації наразі немає.

11-річна Дарія Лук’яненко зникла 13 червня. Дівчинка йшла дорогою від ринку, де працює її мама, на танцювальний гурток, проте на заняття так і не дійшла. Сталося це приблизно з 13:41 до 14:24. Опитавши свідків, перевіривши камери спостереження та поговоривши з батьками, поліція дійшла висновку, що Дарію швидше за все викрали.

Зверніть увагу! Зникнення та вбивство 11-річної Дар'ї Лук'яненко: усе, що відомо

Пошуки школярки тривали 6 днів. До них було залучено щонайменше 200 волонтерів, Нацгвардію, водолазів, кінологів з собаками та місцевий авіаклуб, що оглядав територію з повітря.