Таку думку керівник центру прикладних і політичних досліджень "Пента" висловив у коментарі сайту "24".

За словами експерта, така демонстративна форма арешту урядовця – це показ того, чого хоче населення: картинки арештів та боротьби з корупцією. "А те, що затримання відбулось на засіданні Кабміну — це вже спроба зіграти на імідж прем’єр-міністра та показати, що він бореться з корупцією. Рейтинги "Народного фронту" значно впали і треба їх якось рятувати", — додав він.

Люди, яких можна брати за жабри, є зараз в різних політичних командах і тут питання не в тому, хто до кого належить. Якщо буде за що – то будуть брати. Впевнений, що Бочковський — не останній,
— наголосив Фесенко.

При цьому, за його словами, подальші арешти також потрібно буде робити не менш показовими, оскільки і Президенту, і уряду, і парламенту треба "демонструвати не просто суху статистичну інформацію про боротьбу з корупцією, а картинку".

Нагадаємо, під час сьогоднішнього засідання Кабінету Мінстрів України затримали голову ДСНС Сергія Бочковського. Як повідомили слідчі, його підозрюють у корупційних схемах. Крім того, затримали першого заступника голови ДСНС Василя Стоєцького. Слідчі вивели обох чиновників із залу засідань в наручниках.